Архітектурні конкурси у Львові // Архітектурний вісник. - 2001. - № 3/4 (13). - С. 44 : фот.
Кл.слова (ненормовані):
проект Храму Успення Пресвятої Богородиці (вул. Максимовича, 2) -- проект офісно-банківської установи (пр. Шевченка та вул. Драгоманова) -- проект Храму Зіслання Святого Духа (вул. Зелена, 106) -- м. Львів
Анотація: Проект Храму Успення Пресвятої Богородиці на вул. Максимовича, 2: перша премія - проект архітектора М. Обідняка; проект офісно-банківської установи на розі пр. Шевченка та вул. Драгоманова: перша премія - проект архітекторів М. Столярова та Ю. Столярова, друга премія - І.Коваленка, третя премія - М. Миська; проект Храму Зіслання Святого Духа на вул. Зеленій, 106: перша премія - не присуджувалась, дві другі премії присуджено проектам архітекторів І.Коваленка та М. Рибенчука.


Дод.точки доступу:
Обідняк, М. (архіт.); Столяров, М. (архіт.); Столяров, Ю. (архіт.); Коваленко, І. (архіт.); Миська, М. (архіт.); Рибенчук, М. (архіт.)

Є примірники у відділах:
ЧЗ Прим. 67 - Б.ц. (вільний)




    Котляр, Е.
    Синагоги Украины / Е. Котляр // Ватерпас. - 2002. - № 3 (40). - С. 28-33.
Рубрики: Архітектура--сакральна архітектура--сінагоги--Україна, XVІ-ХХI ст.
Кл.слова (ненормовані):
М. НОВОМИРГОРОД КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛ. -- М. СОКАЛЬ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛ. -- М. САТАНІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛ. -- М. ОСТРОГ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛ. -- М. ЖОВКВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛ. -- М. БАР ВІННИЦЬКОЇ ОБЛ. -- М. ПОЛОННЕ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛ. -- М. ШЕПЕТІВКА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛ. -- М. ЄВПАТОРІЯ АР КРИМ -- м. Порицьк Вінницької обл. -- м. Язловець Тернопільської обл. -- с. Жванець Хмельницької обл. -- М. ЛУЦЬК -- м. Садгора (тепер частина м. Чернівців) -- М. ЧЕРНІВЦІ -- М. ОДЕСА -- М. УГНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛ. -- М. ЧОРТКІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛ. -- М. ТУРКА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛ. -- М. ЛЬВІВ -- М. КИЇВ -- М. ДНІПРОПЕТРОВСЬК -- М. КІРОВОГРАД -- М. ХАРКІВ -- М. БРОДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛ. -- М. ПОГРЕБИЩЕ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛ. -- М. ІЗЯСЛАВ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛ. -- М. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК -- синагога Бродського
Анотація: На с. 29 (іл.) - дерев’яна синагога XVIII ст. у м. Новомиргороді Кіровоградської обл.
На с. 29 (іл.) - кам’яна "фортечна" синагога,1762 р. у м. Сокалі Львівської обл.
На с. 29 - про те, що самий закінчений образ Скінії-Храму містечкова синагога набуває з приєднанням по кутах головного фасаду парних кутових павільйонів з шатрами і куполами, співвідносними з колонами Яхін і Боаз, перед входом в Святилище Храму, як у м. Погребище Вінницької обл.
На с. 29 - про те, що самий закінчений образ Скінії-Храму містечкова синагога набуває з приєднанням по кутах головного фасаду парних кутових павільйонів з шатрами і куполами, співвідносними з колонами Яхін і Боаз, перед входом в Святилище Храму, як у м. м. Новомиргороді Кіровоградської обл.
На с. 29 - про те, що синагога в м. Язловці Тернопільської обл. булв своєрідним щитом південно-східних околиць Польщі, а також займала особливе положення в фортифікаційній системі окремих міст, що володіли магдебурзьким правом.
На с. 29 - про те, що синагоги другої половини XVI ст.-XVII ст. селі Жванці Хмельницької обл., Сатанові Хмельницької обл., Луцьку були своєрідним щитом південно-східних околиць Польщі, а також займали особливе положення в фортифікаційній системі окремих міст, що володіли магдебурзьким правом.
На с. 29 - про те, що синагоги другої половини XVI ст.-XVII ст. в м. Острозі Рівненської обл., , Луцьку були своєрідним щитом південно-східних околиць Польщі, а також займали особливе положення в фортифікаційній системі окремих міст, що володіли магдебурзьким правом.
На с. 29 - про те, що у XVIIІ ст. аттик замінюється на бароковий фронтон, часом гіпертрофованих розмірів, який вінчає головні фасади синагог, приймає форму вінця і уособлює корону - традиційний верховний атрибут єврейського культу (м. Бар Вінницької обл.).
На с. 29 - про те, що у XVIIІ ст. аттик замінюється на бароковий фронтон, часом гіпертрофованих розмірів, який вінчає головні фасади синагог, приймає форму вінця і уособлює корону - традиційний верховний атрибут єврейського культу (м. Полонне, м. Шепетівка Хмельницької обл.).
На с. 30 (іл.) - кам’яна "фортечна" синагога пер. пол. XVIII ст. у м. Барі Вінницької обл.
На с. 30 - про те, що синагога-резиденція хасидських цадиків з родини Фрідманів, побудована в м. Чорткові Тернопільської обл. в ХІХ ст., відштовхувалася від теми "фортечних" синагог і була доповнена по фронту крилами з двоповерховими вежами - конотацією храмових колон. Їхній спосіб нагадував цілі фортифікаційні комплекси.
На с. 30 - про те, що у м. Угневі та Турці Львівської обл. в ХІХ - початку ХХ ст. зведено синагоги з підкресленим середньовічним виглядом.
На с. 31 - про те, що у кам'яних синагогах було знайдено оригінальний спосіб вирішення простору за рахунок використання чотирьох опорних колон в центрі залу, між якими знаходилася Біма. Такі синагоги отримали назву дев'ятипольних. Центральне місце розташування Біми, посилене її образом у вигляді кафедри або ротонди, що змикається вгорі своєрідною короною-балдахіном або внутрішнім куполом співвідносилася з образом малого святилища: навколо Біми групувалася паства під час сходження Слова Божого, коннотуючись з Ізраїлем в пустелі. Ця метафора доповнювалася символами 12 колін, вписаними в поля аркатури на стінах (м. Острог, м. Броди Львівської обл.).
На с. 31 (іл.) - кам’яна "фортечна" синагога XVIII ст у м. Ізяславі Хмельницької обл.


Дод.точки доступу:
Генрих, А. Л. (архитектор); Паскевич, Ю. (архитектор); Шлейфер, Г. (архитектор); Гевирц, Я. Г. (архитектор); Дольник, А. (архитектор); Семпер, Г. (архітектор) \про нього\; Форстер, фон Л. (архітектор) \про нього\; Котляр, Е. А. (художник)

Є примірники у відділах:
ХР Прим. 19 - Б.ц. (вільний)
ХР Прим. 19а - (вільний)




    Котляр, Е.
    Караимы в архитектурном пространстве Украины / Е. Котляр // Ватерпас. - 2002. - № 3 (40). - С. 34-37.
Рубрики: Архітектура--сакральна архітектура--кенаси караїмські--Україна, XV-ХХI ст.
Кл.слова (ненормовані):
М. ЄВПАТОРІЯ АР КРИМ -- М. ОДЕСА -- М. МЕЛІТОПОЛЬ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛ. -- М. ХЕРСОН -- М. МИКОЛАЇВ -- М. БЕРДЯНСЬК ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛ. -- М. ХАРКІВ -- М. ПОЛТАВА -- М. СУМИ -- М. ГАЛИЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛ. -- М. ЛУЦЬК -- М. ЛЬВІВ -- М. СИМФЕРОПОЛЬ (АР КРИМ, УКРАЇНА) -- соборна кенаса (м. Євпаторія АР Крим, Україна) -- мала кенаса (м. Чуфут-Кале АР Крим, Україна) -- велика кенаса (м. Чуфут-Кале АР Крим, Україна)
Анотація: На с. 36 - про те, що на територію Галицько-Волинського князівства караїми, полонені литовським князем Вітовтом, який розбив кримських татар, потрапляють в кінці ХІV ст. Вони утворюють дисперсні групи в Галичині, Волині та Литві (поряд з Тракайською громадою основні поселення в Україні виникають в м. Галичі Івано-Франківської обл., Луцьку, Львові).


Дод.точки доступу:
Городецкий, В.В. (архітектор) \про нього\; Покровський, Борис Семенович (архітектор) \про нього\

Є примірники у відділах:
ХР Прим. 19 - Б.ц. (вільний)
ХР Прим. 19а - (вільний)




    Харчук, Х.
    Готель "Європейський" (площа Міцкевича, 4) / Х. Харчук // Архітектурний вісник. - 2002. - № 2 (15). - С. 37
Кл.слова (ненормовані):
м. Львів -- історичні будинки
Анотація: Історія найдавнішого готелю м. Львова. Проект реконструкції готелю розроблений архітектором Ф. Каслером у 1935 р.


Дод.точки доступу:
Каслер, Ф. (архітектор)

Є примірники у відділах:
ЧЗ Прим. 67 - Б.ц. (вільний)




    Дубина, В.
    Нова будівля в історичному середовищі Львова / В. Дубина // Архітектурний вісник. - 2002. - № 2 (15). - С. 45-47
Кл.слова (ненормовані):
банк -- проектування -- охорона -- нова забудову в історичному ареалі -- Львівська філія Укрексімбанку -- м. Львів
Анотація: Проект спорудження Львівської філії Укрексімбанку - як планувати нову забудову в історичному ареалі.


Є примірники у відділах:
ЧЗ Прим. 67 - Б.ц. (вільний)




    Замедянська, Н.
    Історії кам'яних левів / Н. Замедянська // Архітектурний вісник. - 2003. - № 1. - С. 21 : фот.
Рубрики: Україна--ЛЬВІВ
Кл.слова (ненормовані):
скульптура -- м. Львів
Анотація: Скульптури львівських левів.


Є примірники у відділах:
ЧЗ Прим. 165 - Б.ц. (вільний)




    Посацький, Б.
    Івано-Франківськ - етапи містобудівного розвитку / Б. Посацький // Архітектурний вісник. - 2003. - № 2. - С. 10-12 : пл. - Библиогр.: 13 назв.
Рубрики: Містобудування--Історія--благоустрій--забудова--Україна--Івано-Франківськ, XVІІІ ст. -- XIX ст. -- XX cт.
Кл.слова (ненормовані):
М. РОГАТИН ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛ. -- М. САМБІР ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛ. -- М. ХОДОРІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛ. -- М. КОЛОМИЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛ. -- М. ЧЕРНІВЦІ -- м. Кути -- М. ДРОГОБИЧ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛ. -- М. УЖГОРОД -- м. Новий Сонч (Польща) -- М. СТРИЙ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛ. -- М. ЛЬВІВ -- М. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Анотація: На с. 11 - про те , що 1790-1815 рр. прокладено шляхи Стрий–Станіслав–Коломия–Кути, а згодом Новий Санч–Самбір–Дрогобич–Стрий–Станіслав–Коломия–Чернівці. Важливою подією другої половини ХІХ ст. стало будівництво залізниць Львів–Ходорів–Станіслав–Чернівці 1866 р. й Стрий–Станіслав 1875 р.
На с. 11 - про те , що найвищий показник у 1932 р. щодо капітальності забудови у станіславівському воєводстві мало м. Рогатин – 59,8%.
Розглянуто плани м. Івано-Франківська (Станіслава) XVІІІ, XIX, XX cт.


Є примірники у відділах:
ЧЗ Прим. 165 - Б.ц. (вільний)




    Харчук, Х.
    Львівські фонтани / Х. Харчук // Архітектурний вісник. - 2003. - № 2. - С. 48-53 : іл
Рубрики: Водопостачання--історія--Україна--Львів, XVI-XX cт.
   Україна--ЛЬВІВ
Кл.слова (ненормовані):
м. Львів -- криниця
Анотація: Фонтани та криниці XVI-XX ст.


Є примірники у відділах:
ЧЗ Прим. 165 - Б.ц. (вільний)




   
    Спасение утопающего дело рук самого утопающего. Украинский гостиничный девелопмент в условиях финансового кризиса // The Architect: архитектура, градостроительство, девелопмент. - 2009. - № 11/12. - С. 32-35 : цв. ил.
Рубрики: Архітектура--готель--Євро 2012--Україна, XXI cт.
Кл.слова (ненормовані):
ГОТЕЛІ -- ДЕВЕЛОПЕРСЬКІ КОМПАНІЇ -- м. Київ -- м. Донецьк -- м. Львів -- м. Харків
Анотація: Про плани реалізації готельних проектів у потенційних містах проведення Євро-2012 (Київ, Донецьк, Львів та Харків).


Є примірники у відділах:
ХР Прим. 510 (вільний)




    Могитич, Роман.
    Урбаністична модель великого Галича / Р. Могитич // Архітектурний вісник. - 2003. - № 2. - С. 54-56 : іл.
Рубрики: Архітектура--містобудування--Історія --Україна--Івано-Франківська обл.--Галич, XXI cт.
Кл.слова (ненормовані):
М. ГАЛИЧ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛ. -- ЦЕРКВА СВ. ПАНТЕЛЕЙМОНА -- М. РОГАТИН ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛ. -- М. ЖОВКВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛ. -- М. СТАНІСЛАВ -- М. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК -- М. ЛЬВІВ
Анотація: На с. 54 - про невеликі міста, що реально зберегли своє історичне середовище: Жовкву, Рогатин Львівської обл.
На с. 54-56 - про історію розбудови м. Галич від епохи неоліту до середньовіччя. Наведено відомості про "Великий Галич", формування його території, укріплень, монастирі, укріплені поселення.
На с. 54 (іл.) - церква Пантелеймона у м. Галич
На с. 56 (іл.) - Старостинський замок у м. Галич


Дод.точки доступу:
Галицький, Данило (князь) \про нього\; Галицький, Юрій Львович (князь) \про нього\

Є примірники у відділах:
ЧЗ Прим. 165 - Б.ц. (вільний)




    Нивина, Л.
    Организация микрорайонов в зависимости от величины города (В порядке обсуждения) / Л. Нивина, А. Шуляр // Строительство и архитектура. - 1963. - № 4. - С. 32-34 : пл.
Рубрики: Архітектура--Містобудування--районування--УРСР--Львів, ХХ ст. (друга. полов.)
Кл.слова (ненормовані):
ДІПРОМІСТ -- ПРОЕКТ ПЛАНУВАННЯ -- МІКРОРАЙОН -- СПІЛКА АРХІТЕКТОРІВ -- ЖИТЛОВІ РАЙОНИ -- ОБСЯГ БУДІВНИЦТВА -- М. СВАЛЯВА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛ. -- М. САМБІР ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛ. -- ПРОЕКТУВАННЯ -- ЖИТЛОВІ БУДИНКИ -- ВАРТІСТЬ ЖИТЛОВОЇ ПЛОЩІ -- ТИПОВІ ПРОЕКТИ -- ШКОЛИ -- М. КАМ'ЯНКА-БУЗЬКА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛ. -- М. КОРЕЦЬ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛ. -- М. ЗОЛОЧІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛ. -- М. ЛЬВІВ
Анотація: На с. 32 - про діяльність Львівської філії Діпроміста щодо складання проектів детальних планувань житлових районів і мікрорайонів міст, різних за розмірами, географічними особливостями, неоднакових за перспективами розвитку. Зазначено, що філією розроблено проекти детальних планувань міст Кам'янки-Бузької, Золочева, Самбора Львівської обл.
На с. 32 - про розробку Львівською філією Діпроміста проекту детального планування м. Корця Рівненської обл.
На с. 32 - про розробку Львівською філією Діпроміста проекту детального планування м. Сваляви Закарпатської обл.
На с. 32 (іл.) - проект детального планування мікрорайону в м. Сваляві (автор - архітектор А. Петров).
На с. 33 - про проект детального планування м. Самбора Львівської обл.
На с. 33 (іл.) - проект детального планування мікрорайонів у м. Самборі Львівської обл. (автор - архітектор Б. Ябчаник). Макет.
На с. 33 (іл.) - проект детального планування житлового мікрорайону по вул. Кульпарковській в м. Львові (автор - архітектор Н. Дзядик).
На с. 34 (іл.) - проект детального планування мікрорайонів м. Кам'янки-Бузької Львівської обл. (автор - архітектор Г. Федотовська). Макет.
На с. 34 (іл.) - проект детального планування мікрорайонів м. Золочева Львівської обл. (автор - архітектор З. Панчук). Макет.

Повний текст/зовнішній ресурс   (посторінковий перегляд) : Перегляд документу або Завантажити 

Дод.точки доступу:
Шуляр, А.; Дзядык, Н. (архітектор) \про нього\; Ябчаник, Б. (архітектор) \про нього\; Петров, А. (архітектор) \про нього\; Федотовська, Г. (архітектор) \о ней\; Панчук, З. (архітектор) \про нього\

Є примірники у відділах:
ХР Прим. ж7692 (вільний)
ХР Прим. 459 (вільний)
ДФ Прим. ж7694 (вільний)
ДФ Прим. ж7693 (вільний)
ДФ Прим. ж7691 (вільний)




    Игнаткин, И.
    Сохранение памятников архитектуры — дело всего народа / И. Игнаткин // Строительство и архитектура. - 1966. - № 5. - С. 35-37 : фот.
Рубрики: Архітектура--пам`ятки архітектури--УРСР, ХХ ст. (друга. полов.)
Кл.слова (ненормовані):
охорона пам'яток архітектури -- М. КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛ. -- М. БІЛА ЦЕРКВА КИЇВСЬКОЇ ОБЛ. -- ЗАКАРПАТТЯ -- М. УМАНЬ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛ. -- М. ПОЛТАВА -- М. КИЇВ -- М. ТЕРНОПІЛЬ -- М. ЛЬВІВ -- М. ОДЕСА -- М. ЧЕРНІГІВ -- РЕКОНСТРУКЦІЇ -- М. КАНІВ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛ. -- ПРИМІЩЕННЯ -- БУДИНОК АРХІТЕКТОРА -- ПАЛАЦ ПІОНЕРІВ -- ЗАМОК -- МІСТОБУДУВАННЯ -- М. МОСКВА -- КИЄВО-ПЕЧЕРСЬКА ЛАВРА -- ЦЕРКВА -- ВИДУБЕЦЬКИЙ МОНАСТИР -- М. ЛЕНІНГРАД -- ВУЛ. ДЕРИБАСІВСЬКА -- ІНЖЕНЕРНЕ УСТАТКУВАННЯ -- М. ДНІПРОПЕТРОВСЬК -- МОДЕРН -- М. ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ КИЇВСЬКОЇ ОБЛ. -- М. ЗБАРАЖ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛ. -- М. ХОТИН ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛ. -- М. СТАРОКОСТЯНТИНІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛ. -- М. НОВОМОСКОВСЬК ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛ.
Анотація: На с. 35 зазначено, що в м. Каневі Черкаської обл. у колишній культові споруді, збудованій в епоху Давньої Русі, на громадських засадах організовано краєзнавчий музей.
На с. 35 зазначено, що за ініціативою інтелігенції м. Новомосковська Дніпропетровської обл. в унікальному дерев'яному пам'ятнику архітектури ХVIII ст. розміщено музей на громадських засадах.
На с. 35 зазначено, що в м. Переяславі-Хмельницькому Київської обл. відновлений ансамбль Ігуменського монастиря використано для створення краєзнавчого музею, а дзвіницю застосовано під водонапірну башту.
На с. 35 - про роботи щодо реставрації відомого замку в м. Збаражі Тернопільської обл. з використанням його під Палац піонерів.
На с. 35 - про старовинну фортецю Хотин. Висловлюється жаль з приводу того, що в такій прескрасній місцевості не організовано туристську базу або кемпінг для туристів.
На с. 35 зазначається, що в Меджібожі, Старокостянтинові та ін. містах, де збереглися замки, палаци та парки слід організовувати туристичні бази та кемпінги.
На с. 36 зазначено, що в м. Старокостянтинові Хмельницької обл., в замку, що представляє історичну пам'ятку міста, клуб ДОСААФ влаштував тир, для чого вздовж кріпосної стіни вирили довгу траншею, підрили фундаменти, що може призвести до руйнування будівлі.

Повний текст/зовнішній ресурс   (посторінковий перегляд) : Перегляд документу або Завантажити 

Є примірники у відділах:
ХР Прим. ж8503 (вільний)
ХР Прим. 459 (вільний)
ДФ Прим. ж8501 (вільний)
ДФ Прим. ж8502 (вільний)
ДФ Прим. ж8500 (вільний)
ДФ Прим. б/н1 (вільний)
ДФ Прим. б/н2 (вільний)




    Скибицкий, Н. М.
    Награды лучшим / Н. М. Скибицкий, А. И. Бакун // Строительство и архитектура. - 1972. - № 6. - С. 18-26 : ил., фот.
Рубрики: Архітектура--Управління--СРСР--Москва, ХХ ст. (друга полов.), 1972
Кл.слова (ненормовані):
ЦЕНТРАЛЬНИЙ БУДИНОК АРХІТЕКТОРА -- ОГЛЯД -- ПРОЕКТ ЗАБУДОВИ -- ЖИТЛОВИЙ МАСИВ -- БЕРЕЗНЯКИ -- БУДИНКИ -- ПАРКИ -- УНІВЕРМАГ -- ГОТЕЛЬ -- ДИТЯЧІ ЗАКЛАДИ -- ЗАЛІЗНИЧНА МАГІСТРАЛЬ -- КИЇВНДІПМІСТОБУДІВНИЦТВА -- ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО -- СТАДІОН -- КИЇВЗЕМШЛЯХБУД -- ГОЛОВКИЇВМІСЬКБУД -- ДІПРОМІСТ -- НАСЕЛЕНІ ПУНКТИ -- МАГІСТРАЛІ -- ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН -- КИЇВПРОЕКТ -- МЕТРОПОЛІТЕН -- ЖИТЛОВЕ БУДІВНИЦТВО -- ІНЖЕНЕРНІ КОМУНІКАЦІЇ -- ДНІПРОПЕТРОВСЬК -- ЗЕЛЕНІ НАСАДЖЕННЯ -- ФАСАД -- КИЇВПРОЕКТ -- ВИНОГРАДАР -- ВІТРЯНІ ГОРИ -- ЖИТЛОВІ БУДИНКИ -- КІНОТЕАТР -- ЖИТЛОВА ПЛОЩА -- М. ОДЕСА -- М. КИЇВ -- М. ЛЬВІВ -- М. СВАЛЯВА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛ.
Анотація: Про Всесоюзний огляд досягнень радянської архітектури, що проходив наприкінці березня 1972 р. у м. Москві, на якому експонувалися роботи і українських архітекторів.
На с. 26 зазначено, що серед понад 20 робіт, відзначених дипломами третього ступеня на Всесоюзному огляді досягнень радянської архітектури (1972 р.), слід згадати Музей В. І. Леніна в м. Сваляві Закарпатської обл. (архітектор Медвецький).

Повний текст/зовнішній ресурс   (посторінковий перегляд) : Перегляд документу або Завантажити 

Дод.точки доступу:
Бакун, А.И.; Шпільт, С. (архітектор) \про нього\; Болгова, Е.М. (архітектор) \о ней\; Соколовський, З.Б. (архітектор) \про нього\; Лукомський, В.С. (архітектор) \про нього\; Колесов, А.И. (архітектор) \про нього\; Малиновський, О.І. (архітектор) \про нього\; Михайлов, В.А. (архітектор) \про нього\; Покришевський, С.Д. (архітектор) \про нього\; Філенко, Л. (архітектор) \о нем\; Неймишева, Т.Я. (архітектор) \о нем\; Лебединський, Г.І. (архітектор) \о нем\; Головін, В. (архітектор) \о нем\; Тандарін, Б. (архітектор) \о нем\; Бильський, Э.А. (архітектор) \о нем\; Вайнгорт, Л.С. (архітектор) \о нем\; Кислий, Г. (архітектор) \о нем\; Мезенцев, І.В. (архітектор) \о нем\; Цесарський, Г.Г. (архітектор) \о нем\; Тихомиров, В.П. (архітектор) \о нем\; Алферов, А.И. (архітектор) \о нем\; Оловянников, Л.Е. (архітектор) \о нем\; Зенькович, Г.В. (архітектор) \о нем\; Жук, П.М. (архітектор) \о нем\; Спусканюк, В.З. (архітектор) \о нем\; Цимиданов, Д.М. (архітектор) \о нем\; Навроцький, Г.І. (архітектор) \о нем\; Радомський, О. (архітектор) \о нем\; Токар, Р.А. (архітектор) \о нем\; Руденко, О.Д. (архітектор) \о нем\; Иносова, Т.Ю. (архітектор) \о ней\; Лиджвой, Л.А. (архітектор) \о нем\; Меляницкий, Ю.П. (архітектор) \о нем\; Шкоденко, Н.П. (архітектор) \о нем\; Рапопорт, А.Н. (архітектор) \о нем\; Слуцький, Г.М. (архітектор) \о нем\; Паскевич, Ю.А. (архітектор) \о нем\; Табачник, Я. (архітектор) \о нем\; Соколинський, В.Г. (архітектор) \о нем\; Кишкань, В. (архітектор) \о нем\; Лишанський, Є.Є. (архітектор) \о нем\; Дубинський, Є. (архітектор) \о нем\; Жилкін, І.Я. (архітектор) \о нем\; Анищенко, А. (архітектор) \о нем\; Гранаткін, Г. (архітектор) \о нем\; Гречина, М. І. (архітектор) \о нем\; Пивовар, В.Л. (архітектор) \о нем\; Сидоров, Костинтин (архітектор) \о нем\; Сикорский, В.А. (архітектор) \о нем\; Дзбановський, Б.В. (архітектор) \о нем\; Романов, В.А. (архітектор) \о нем\; Орєхов, В.М. (архітектор) \о нем\; Стамов, В.Н. (архітектор) \о нем\; Потипако, М.І. (архітектор) \о нем\; Павчинский, С.П. (архітектор) \о нем\; Зинюк, М.К. (архітектор) \о нем\; Павлюченко, В.Д. (архітектор) \о нем\; Гаврилов, А.П. (архітектор) \о нем\; Чистяков, Ю.Г. (архітектор) \о нем\; Степнов, М.В. (архітектор) \о нем\; Козлова, В.І. (архітектор) \о ней\; Блінова, Г.П. (архітектор) \о ней\; Гречина, В.М. (архітектор) \о нем\

Є примірники у відділах:
ХР (10.07.2008р. Прим. ж10924 - ) (вільний)
ХР (02.12.2008р. Прим. 459 - ) (вільний)
ДФ (12.10.2011р. Прим. ж10927 - ) (вільний)
ДФ (12.10.2011р. Прим. ж10925 - ) (вільний)
ДФ (12.10.2011р. Прим. ж10926 - ) (вільний)




    Савченко, В.
    Творчество молодых зодчих / В. Савченко // Строительство и архитектура. - 1974. - № 5. - С. 1-7 : фот., ил.
Рубрики: Архітектура--Будівництво--СРСР--УРСР, ХХ ст. (друга полов.), 1973
Кл.слова (ненормовані):
СПІЛКА АРХІТЕКТОРІВ УРСР -- ОГЛЯД -- М. КИЇВ -- КИЇВСЬКА ОБЛ. -- КИЇВЗНДІЕП -- КИЇВПРОЕКТ -- ДІПРОМІСТ -- КИЇВНДІПМІСТОБУДІВНИЦТВА -- УКРНДІЦИВІЛЬСІЛЬБУД -- ПРОМБУДПРОЕКТ -- КОНКУРС -- БАЛКОНИ -- ОЗДОБЛЕННЯ -- М. ОДЕСА -- М. ХАРКІВ -- ГРОМАДСЬКІ СПОРУДИ -- СПОРТ -- М. ЛЬВІВ -- РЕКОНСТРУКЦІЯ -- М. СЕВАСТОПОЛЬ -- ПРОЕКТУВАННЯ -- М. ЗАПОРІЖЖЯ -- М. ДНІПРОПЕТРОВСЬК -- ПОЛТАВСЬКА ОБЛ. -- ЖИТЛОВІ МАСИВИ -- АДМІНІСТРАТИВНІ СПОРУДИ -- М. АЛУШТА АР КРИМ -- ПАНСІОНАТ -- ТОРГОВЕЛЬНИЙ ЦЕНТР -- УНІВЕРСАМ -- ЗАБУДОВА -- ЖИТЛОВІ БУДИНКИ -- М. АЛУПКА АР КРИМ
Анотація: На с. 4 (іл.) - пансіонат відпочинку на 400 місць у м. Алушті АР Крим.
На с. 6-7 - про проекти пансіонату в м. Алушті АР Крим та павільйону "Транспорт" на виставці передового досвіду в народному господарстві УРСР архітекторів Н. Руднєвої і Г. Хорхота. Зазначено, що комплекс в Алушті - виразний ансамбль, вписаний у рельєф, створює комфортабельне середовище для відпочинку (Україна).

Повний текст/зовнішній ресурс   (посторінковий перегляд) : Перегляд документу або Завантажити 

Дод.точки доступу:
Чечельницький, Павло (архітектор) \про нього\; Виг, Я. (архітектор) \про нього\; Замерец В., Е. (архітектор) \о них\; Майстренко, И. (архітектор) \про нього\; Торский, Г. (архітектор) \про нього\; Муляр, Л. (архітектор) \про нього\; Сендрок, Л. (архітектор) \про нього\; Стасюк, Н. (архітектор) \про нього\; Песковский, В. (архітектор) \про нього\; Бонь, В. (архітектор) \о нем\; Коломиец, В. (архітектор) \о нем\; Розенберг, В. (архітектор) \о нем\; Зорин, А. (архітектор) \о нем\; Ковальский, Л. (архітектор) \о нем\; Веромовская, И. (архітектор) \о ней\; Тисейко, В. (архітектор) \о нем\; Слогоцкая, Н. (архітектор) \о ней\; Грунский, В. (архітектор) \о нем\; Хорхот, Г. (архітектор) \о нем\; Руднева, Н. (архітектор) \о ней\; Кайлик, Ю. (архітектор) \о ней\; Блинова, Г. (архітектор) \о ней\; Федоренко, В. (архітектор) \о нем\; Боровик, В. (архітектор) \о нем\; Телятников, С. (архітектор) \о нем\; Медведецкий, А. (архітектор) \о нем\; Клецко, Е. (архітектор) \о нем\; Халявский, Л. (архітектор) \о нем\; Новиков, Д. (архітектор) \о нем\; Бирюков, Ю. (архітектор) \о нем\; Трацевский, В. (архітектор) \о нем\; Завальнюк, Ю. (архітектор) \о нем\; Бондаренко, В. (архітектор) \о нем\; Гладков, А. (архітектор) \о нем\; Кузьминский, Г. (архітектор) \о нем\; Новаковский, А. (архітектор) \о нем\; Петришин, И. (архітектор) \о нем\; Павловы И., В. (архітектори) \о них\; Трач, М. (архітектор) \о нем\; Гром, Р. (архітектор) \о нем\; Антропов, А.А. (архітектор) \о нем\; Жежера, И. (архітектор) \о ней\; Усик, В. (архітектор) \о нем\; Солобай, Н. (архітектор) \о нем\; Дунаев, О. (архітектор) \о нем\; Чуб, А. (архітектор) \о нем\; Брауде, Ю. (архітектор) \о нем\; Яицкий, О. (архітектор) \о нем\

Є примірники у відділах:
ХР (10.07.2008р. Прим. ж11825 - ) (вільний)
ХР (02.12.2008р. Прим. 459 - ) (вільний)
ДФ (12.10.2011р. Прим. ж11827 - ) (вільний)
ДФ (12.10.2011р. Прим. ж11826 - ) (вільний)
ДФ (12.10.2011р. Прим. ж11828 - ) (вільний)




    Шуляр, А. М.
    Пути улучшения качества строительства / А. М. Шуляр, И. Л. Буковинский // Строительство и архитектура. - 1976. - № 2. - С. 4-9 : фот.
Рубрики: Будівництво--Управління--УРСР, ХХ ст. (друга полов.); 1970-1980
Кл.слова (ненормовані):
КАПІТАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО -- ЖИТЛОВО-ЦИВІЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО -- БЛАГОУСТРІЙ -- НАСЕЛЕНІ ПУНКТИ -- ЯКІСТЬ БУДІВНИЦТВА -- ЖИТЛОВІ БУДИНКИ -- ЦИВІЛЬНІ БУДІВЛІ -- ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНО-ПОКАЗОВІ СЕЛА -- ДЕРЖБУД УРСР -- КОНКУРС -- САНАТОРІЙ -- КОРПУС -- АДМІНІСТРАТИВНІ БУДИНКИ -- ПЛАНУВАННЯ -- ПРОЕКТУВАННЯ -- ГЕНЕРАЛЬНІ ПЛАНИ -- ПОКРИТТЯ -- ГОРИЩЕ -- ІНЖЕНЕРНІ КОМУНІКАЦІЇ -- ЖИТЛОВІ МАСИВИ -- МЕТАЛ -- АРМОЦЕМЕНТНІ ПЛИТИ -- ШЛАКОСІТАЛ -- ШТУКАТУРКА -- АЛЮМІНІЙ -- СТЕМАЛІТ -- МУРУВАННЯ -- ЖИТЛОВЕ БУДІВНИЦТВО -- ЦИВІЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО -- М. ЛЬВІВ -- МОНОЛІТНИЙ ЗАЛІЗОБЕТОН -- М. ДРОГОБИЧ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛ. -- М. ТРУСКАВЕЦЬ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛ. -- М. БОРИСЛАВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛ. -- М. СОКАЛЬ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛ. -- М. НОВИЙ РОЗДІЛ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛ. -- М. НОВОЯВОРІВСЬК ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛ. -- М. СТЕБНИК ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛ. -- М. СТРИЙ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛ. -- М. САМБІР ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛ. -- ДЕРЖБАНК -- ПЛИТИ ТРОТУАРНІ -- ЗАЛІЗОБЕТОННІ ПЛИТИ -- ЛАНДШАФТ -- М. МОРШИН ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛ.
Анотація: Про заходи Управління у справах будівництва та архітектури Львівського облвиконкому, спрямовані на покращення якості будівництва, архітектури житлових і цивільних будівель, зовнішнього та внутрішнього оздоблення споруд, а також забезпечення комплексного благоустрою населених місць.
На с. 4 - про результати роботи щодо покращення якості житлових і культурно-побутових об'єктів, що є помітними в забудові Львова, Дрогобича, Трускавця, Червонограда, Борислава, Сокаля, Нового Роздолу, Новояворівська, Стебника.
На с. 6 - про значну роботу, що повинні виконати проектувальники щодо забудови міст Трускавця, Дрогобича, Стрия, Борислава, Самбора. Передбачається здійснити будівництво в умовах містобудівних структур центральних районів зі значним знесенням малоцінного існуючого житлового фонду. Зазначено, що значна роль у вирішенні містобудівних питань цих міст належить головним архітекторами міст Трускавця Р. М. Доминку та Дрогобича - Є. В. Хомику.
На с. 7 - про кустові та обласні наради, науково-технічні семінари голів державних приймальних комісій, головних архітекторів міст, районних архітекторів, робітників технічного нагляду, представників обласної контори Будбанку СРСР, органів будконтролю з питань забудови населених місць, покращення якості будівництва, що їх щорічно проводять органи архітектури та інспекції держархбудконтролю. Такі семінари, зазначено в статті, проведено у Львові, Трускавці, Дрогобичі, Новояворівську, Червонограді та ін. містах.
На с. 7 (іл.) - забудова м. Трускавця Львівської обл. Готель на 500 місць.
На с. 8 (іл.) - курзал у м. Трускавці Львівської обл.
На с. 9 (іл.) - бювет мінеральних вод у м. Моршині Львівської обл.
На с. 9 (іл.) - торговельний центр на 6000 жителів у м. Новояворівську Львівської обл.

Повний текст/зовнішній ресурс   (посторінковий перегляд) : Перегляд документу або Завантажити 

Дод.точки доступу:
Буковинский, И.Л.; Доминко, Р.М. (архітектор) \про нього\; Хомик, Е.В. (архітектор) \про нього\

Є примірники у відділах:
ХР Прим. ж12807 - (вільний)
ХР Прим. б/н - Б.ц. (вільний)
ДФ Прим. ж12809 - (вільний)




    Ландо, А. И.
    Обсуждение актуальных проблем: Республиканское (кустовое) совещание-семинар по улучшению качества проектирования и застройки городов / А. И. Ландо // Строительство и архитектура. - 1978. - № 2. - С. 25-26.
Рубрики: Архітектура--Містобудування--проектування--УРСР, ХХ ст. (друга полов.); 1977
Кл.слова (ненормовані):
ЯКІСТЬ ЗАБУДОВИ -- ПЛАНУВАННЯ -- НАРАДА -- ДЕРЖБУД УРСР -- СЕМІНАРИ -- М. ЛЬВІВ -- М. ЧЕРНІГІВ -- М. ДОНЕЦЬК -- НАУКОВО-ДОСЛІДНІ ІНСТИТУТИ -- ПРОЕКТНІ ОРГАНІЗАЦІЇ -- БУДІВЕЛЬНІ ОРГАНІЗАЦІЇ -- ГЕНЕРАЛЬНІ ПЛАНИ -- ЛАНДШАФТ -- АРХІТЕКТУРНІ АНСАМБЛІ -- ПРОЕКТИ ПЛАНУВАННЯ -- МІКРОРАЙОН -- ТИПОВІ ПРОЕКТИ -- БУДІВЕЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ -- ДОМОБУДУВАННЯ -- ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНИЙ ПЕРСОНАЛ -- ЖИТЛОВО-ЦИВІЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО -- М. АЛУШТА АР КРИМ
Анотація: Про проблеми покращення якості планування та забудови міст і селищ міського типу, що обговорювалися під час проведення в м. Миколаєві міжобласної наради-семінару (Україна).
На с. 26 зазначено, що особливу увагу на семінарі-нараді було приділено проблемам проектування та забудови курортних районів України. З докладами та повідомленнями з цих питань виступили головний архітектор республіканської Ради з управління курортами профспілок Л. Д. Бернадська, директор КиївНДІмістобудування Г. П. Крутенко, заступник директора КиївЗНДІЕП Д. Н. Яблонський, головний архітектор м. Алушти І. Т. Семеняка та ін.

Повний текст/зовнішній ресурс   (посторінковий перегляд) : Перегляд документу або Завантажити 

Дод.точки доступу:
Алферов, И.А. (архітектор) \про нього\

Є примірники у відділах:
ХР Прим. ж13650 - (вільний)
ХР Прим. 459 - (вільний)
ДФ Прим. ж13652 - (вільний)
ДФ Прим. ж13651 - (вільний)




    Трикаш, О. Н.
    В творческом поиске: Смотр-конкурс лучших проектов года / О. Н. Трикаш, К. Н. Донской // Строительство и архитектура. - 1978. - № 3. - С. 1-9 : фот.
Рубрики: Архітектура--Будівництво--проектування--СРСР--УРСР, ХХ ст. (друга полов.); 1976-1978
Кл.слова (ненормовані):
КОНКУРС -- БУДИНОК АРХІТЕКТОРА -- ДЕРЖБУД УРСР -- СПІЛКА АРХІТЕКТОРІВ УКРАЇНИ -- ПЛАНУВАННЯ -- ЗАБУДОВА -- ШКОЛИ -- ЖИТЛОВІ БЛОКИ -- ДОШКІЛЬНІ ЗАКЛАДИ -- МІСТОБУДУВАННЯ -- ПЛЯЖ -- ОЗЕЛЕНЕННЯ -- БЛАГОУСТРІЙ -- ІНЖЕНЕРНІ ПРОЕКТИ -- ЛАНДШАФТ -- ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН -- М. АЛУШТА АР КРИМ -- РЕЛЬЄФ -- ЗАБУДОВА -- ДІПРОМІСТ -- КУРОРТ -- М. ЛЬВІВ -- М. МИРГОРОД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛ. -- М. НОВИЙ РОЗДІЛ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛ. -- ПРИВОКЗАЛЬНИЙ РАЙОН -- РЕКОНСТРУКЦІЯ -- ДНІПРОЖИТЛОБУД -- проектно-планувальна документація -- ПРОМИСЛОВІ ПІДПРИЄМСТВА -- СТАНДАРТИ -- ШТУКАТУРКА
Анотація: Про підсумки республіканського конкурсу на кращі архітектурні проекти, розроблені у 1976 р. (Україна).
На с. 4 - про проект генерального плану Великої Алушти, відзначений на конкурсі ІІІ премією. Зазначено, що в ньому вирішено складне завдання територіальної організації великої курортної зони країни довжиною 50 км з урахуванням найбільш раціональної перспективи її розвитку в умовах гірничого рельєфу, цінних лісів і сільськогосподарських угідь.
На с. 4 відзначено ретельність опрацювання генерального плану м. Миргорода Полтавської обл. Зазначено, що проект на конкурсі було відзначено грамотою. В проекті приділено велику увагу формуванню міської забудови, у тому числі курортної зони, створенню архітектурних ансамблів центру міста та курорту з включенням до них водних просторів і ландшафтної зелені.
На с. 5 - про необхідність дотримання масштабності у містобудуванні. Відзначено ряд проектів детального планування міст (Рівне, Калуш, Новий Розділ), в яких не дотримано правил при визначенні масштабу архітектурно-просторових та інженерних рішень.
На с. 9 - про проекти цікавих архітектурних комплексів, що відзначені на конкурсі дипломами та преміями Держбуду УРСР і Спілки архітекторів України. Серед інших - проект туристського готелю на 800 місць у м. Алушті АР Крим, розроблений фахівцями КиївЗНДІЕПу.
На с. 9 (іл.) - проект туристського готелю на 800 місць у м. Алушті АР Крим.

Повний текст/зовнішній ресурс   (посторінковий перегляд) : Перегляд документу або Завантажити 

Дод.точки доступу:
Донской, К.Н.; Жежерин, Б. (архітектор) \про нього\; Халявский, Л.П. (архітектор) \про нього\; Яшунский, Е.Б. (архітектор) \про нього\; Анищенко, А.М. (архітектор) \про нього\

Є примірники у відділах:
ХР Прим. ж13650 - (вільний)
ХР Прим. 459 - (вільний)
ДФ Прим. ж13652 - (вільний)
ДФ Прим. ж13651 - (вільний)




   
    Искусство, рожденное октябрем // Строительство и архитектура. - 1978. - № 8. - С. 11-13 : фот.
Рубрики: Архітектура--мистецтво--СРСР, ХХ ст. (друга полов.)
Кл.слова (ненормовані):
ЖИТЛОВІ РАЙОНИ -- М. КИЇВ -- М. ЧЕРКАСИ -- М. КРАСНОДОН ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛ. -- М. КАХОВКА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛ. -- СПІЛКА АРХІТЕКТОРІВ УРСР -- СКУЛЬПТУРА -- ЖИВОПИС -- МАЛІ АРХІТЕКТУРНІ ФОРМИ -- ОЗЕЛЕНЕННЯ -- ХРЕЩАТИК -- ДНІПРОГЕС -- М. ЗАПОРІЖЖЯ -- М. ЛЬВІВ -- М. ВІННИЦЯ -- ПАМ'ЯТКИ АРХІТЕКТУРИ -- ЧЕРКАСЬКА ОБЛ. -- ДОНЕЦЬКА ОБЛ. -- ЖИТЛОВІ МАСИВИ -- ЖИТЛОВІ БУДИНКИ -- МАСОВЕ БУДІВНИЦТВО -- КИЇВЗНДІЕП -- КИЇВПРОЕКТ -- ПАЛАЦ ПІОНЕРІВ І ШКОЛЯРІВ -- КИЇВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ -- ЦЕНТРАЛЬНИЙ МУЗЕЙ В.І. ЛЕНІНА -- НАРОДНЕ ЗОДЧЕСТВО -- ЖИТЛОВІ РАЙОНИ -- МЕТРОПОЛІТЕН -- РЕСТОРАН -- МОНУМЕНТАЛЬНО-ДЕКОРАТИВНЕ МИСТЕЦТВО -- ОЗЕЛЕНЕННЯ -- МОНУМЕНТАЛЬНИЙ ЖИВОПИС -- ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО -- М. ГОРОДИЩЕ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛ. -- М. ШЕПЕТІВКА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛ. -- М. МИРГОРОД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛ.
Анотація: Скорочений текст доповіді голови правління Спілки архітекторів України І. М. Седака на об'єднаному пленумі правлінь спілок художників і архітекторів України, присвяченому монументальному мистецтву України.
На с. 11 - про всенародне визнання таких творів монументального мистецтва, як меморіальні комплекси в містах Черкасах і Краснодоні Луганської обл., легендарна тачанка під м. Каховкою Херсонської обл. та ін.
На с. 12 - про портретні пам'ятники, створення яких відіграло певну роль у формуванні міських ансамблів. Серед інших, згадується пам'ятник Гулаку-Артемовському в м. Городищі Черкаської обл., Миколі Островському в м. Шепетівці Хмельницької обл., Гоголю та Гурамішвілі в м. Миргороді Київської обл.

Повний текст/зовнішній ресурс   (посторінковий перегляд) : Перегляд документу або Завантажити 

Дод.точки доступу:
Седак, И.Н. (архітектор) \про нього\; Бориснеко, В.Н. (скульптор) \про нього\; Асеев, Ю.С. (доктор архітектури) \про нього\; Хохол, Ю.Ф. (архітектури) \про нього\; Назаренко, И.Д. (доктор архітектури) \про нього\; Сидоров, К.А. (архітектури) \про нього\

Є примірники у відділах:
ХР Прим. ж13650 - (вільний)
ХР Прим. 459 - (вільний)
ДФ Прим. ж13651 - (вільний)




   
    Решать узловые проблемы [Текст] // Строительство и архитектура. - 1979. - № 3. - С. 22-23.
Рубрики: Будівництво--Управління--СРСР--УРСР, ХХ ст. (друга полов.); 1976-1978
Кл.слова (ненормовані):
БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ -- ПРОЕКТУВАННЯ -- ЖИТЛОВІ БУДИНКИ -- М. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ -- ЯКІСТЬ БУДІВНИЦТВА -- ПРОЕКТНІ ОРГАНІЗАЦІЇ -- М. ВІННИЦЯ -- ДІПРОЦИВІЛЬПРОМБУД -- ІНЖЕНЕРНЕ ОБЛАДНАННЯ -- ПЛАНУВАННЯ -- ДІПРОМІСТ -- РЕКОНСТРУКЦІЯ -- ЗАБУДОВА -- НАУКОВО-ДОСЛІДНІ ІНСТИТУТИ -- ЖИТЛОВЕ БУДІВНИЦТВО -- ЦИВІЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО -- М. ЛЬВІВ -- ДНІПРОЦИВІЛЬПРОЕКТ -- ПРОМИСЛОВІ ЗОНИ -- ПРОДУКТИВНІСТЬ ПРАЦІ -- М. ПРИП'ЯТЬ КИЇВСЬКОЇ ОБЛ.

Повний текст/зовнішній ресурс   (посторінковий перегляд) : Перегляд документу або Завантажити 

Дод.точки доступу:
Злобин, Г.К. (голова Держбуду УРСР) \про нього\; Іванов, І.Н. (архітектор) \про нього\; Гудзь, В.К. (архітектор) \про нього\; Держбуд УРСР \о нем\

Є примірники у відділах:
ХР (11.07.2008р. Прим. ж14135 - ) (вільний)
ХР (02.12.2008р. Прим. 459 - ) (вільний)
ДФ (13.10.2011р. Прим. ж14137 - ) (вільний)
ДФ (13.10.2011р. Прим. ж14136 - ) (вільний)




    Коломиец, Н. С.
    Тенденции и проблемы развития архитектуры Украины / Н. С. Коломиец // Строительство и архитектура. - 1980. - № 1. - С. 3-7 : фот.
Рубрики: Архітектура--управління--УРСР, ХХ ст.
Кл.слова (ненормовані):
МІСТОБУДУВАННЯ -- КУЛЬТУРНО-ПОБУТОВЕ БУДІВНИЦТВО -- МАСОВЕ БУДІВНИЦТВО -- ЯКІСТЬ ЗАБУДОВИ -- МЕХАНІЗАЦІЯ БУДІВЕЛЬНИХ РОБІТ -- ЛАНДШАФТ -- ПРОМИСЛОВІ РАЙОНИ -- АДМІНІСТРАТИВНІ РАЙОНИ -- ПЛАНУВАННЯ -- ПРОМИСЛОВІ ПІДПРИЄМСТВА -- М. КИЇВ -- М. ЛЬВІВ -- М. ЧЕРНІГІВ -- М. ЛУЦЬК -- М. ДНІПРОПЕТРОВСЬК -- М. ОДЕСА -- М. МИКОЛАЇВ -- М. ХЕРСОН -- ЗАБУДОВА -- МІКРОРАЙОНУВАННЯ -- М. ДОНЕЦЬК -- М. ТЕРНОПІЛЬ -- М. ЗАПОРІЖЖЯ -- ЖИТЛОВІ РАЙОНИ -- ШКОЛИ -- ДИТЯЧІ ЗАКЛАДИ -- М. ХАРКІВ -- ЖИТЛОВО-ЦИВІЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО -- КРУПНОПАНЕЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО -- НЕСУЧІ СТІНИ -- КАРКАСНІ БУДИНКИ -- САНАТОРІЙ -- БУДИНОК ВІДПОЧИНКУ -- ЗБІРНЕ БУДІВНИЦТВО -- АЕРОВОКЗАЛ -- М. БОРИСПІЛЬ КИЇВСЬКОЇ ОБЛ. -- ВОДОПОСТАЧАННЯ -- ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ -- ГАЗОПОСТАЧАННЯ -- ОПАЛЕННЯ -- КАНАЛІЗАЦІЯ -- ВЕНТИЛЯЦІЯ -- ІНЖЕНЕРНІ КОМУНІКАЦІЇ -- АРХІТЕКТУРНІ ФОРМИ -- М. КАНІВ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛ. -- ПАЛАЦ ПІОНЕРІВ -- ГОТЕЛЬ -- КІНОКОНЦЕРТНИЙ ЗАЛ -- ЛОДЖІЇ -- ПОБУТОВІ ПРИМІЩЕННЯ -- ВИНОГРАДАР -- БУДИНОК РАД -- ГОТЕЛЬ КИЇВ -- БУДИНОК ХУДОЖНИКІВ -- РЕСТОРАН -- ПАНСІОНАТ -- ЖИТЛОВІ БУДИНКИ -- БАЛКОН -- ЗБІРНЕ ДОМОБУДУВАННЯ
Анотація: На с. 7 - про використання форм української народної творчості у спорудженні нових об'єктів. Зазначено, що цей напрямок знайшов відображення в архітектурі готелю "Київ", Будинку художників, ресторану "Дубки" в м. Києві, готелю в м. Каневі Черкаської обл., пансіонату "Беркут" в Карпатах.

Повний текст/зовнішній ресурс   (посторінковий перегляд) : Перегляд документу або Завантажити 

Є примірники у відділах:
ХР (11.07.2008р. Прим. ж14520 - ) (вільний)
ДФ (13.10.2011р. Прим. ж14522 - ) (вільний)
ДФ (13.10.2011р. Прим. ж14521 - ) (вільний)